Aktualności

Bo emocje są ważne

Bo emocje są ważne_aktualność

Bo emocje są ważne

Bo emocje są ważne – to hasło, jakie przyświeca naszej aktualnej promocji. Obejmuje ona gry planszowe dotyczące emocji, czyli:

Gry planszowe

dotyczące emocji będą dostępne w promocji do 20 października br. W tym czasie można zakupić je w cenach obniżonych aż o 15%.

Bo emocje są ważne

Współczesny świat wymusza nawet na małych dzieciach szybkie tempo życia i konieczność radzenia sobie z różnymi sytuacjami osobistymi i społecznymi. Nie jest to łatwe, a nauka rozumienia i nazywania własnych emocji i tego, co przeżywamy, wymaga czasu, wymaga wielu spokojnych rozmów z dziećmi i przyglądania się własnym uczuciom. Gry planszowe, które oferujemy, sprzyjają takiemu powolnemu uczeniu się tego, czym charakteryzują się różne stany emocjonalne. Pomagają dostrzegać, w czym są do siebie podobne, a czym się różnią, jak również uczą tego, jak je wyrażać i jak sobie z nimi radzić.

Rozwój emocjonalny

każdego dziecka przebiega inaczej i w różnym tempie, jest bowiem uzależniony od wielu różnych wewnętrznych i zewnętrznych czynników. Warto obserwować jego przebieg, żeby w razie potrzeby wesprzeć i pokierować dzieckiem tak, aby potrafiło swoje własne emocje nazwać i i aby umiało żyć z nimi w zgodzie. Pomocne są w tym gry „Odkrycia” i „Emocje”.

Emocje w domu i poza nim

W poznawaniu emocji, w nauce ich rozróżniania pomagają dziecku zarówno rodzice, jak i nauczyciele. Dlatego gry „Emocje” i „Odkrycia” warto mieć w domu i grać w nie wspólnie całą rodziną, warto również mieć je w szkole czy przedszkolu.

W placówkach edukacyjnych sprawdzą się w czasie zajęć grupowych, jak również indywidualnych, na przykład wychowawczych czy prowadzonych w ramach terapii pedagogicznej. Z pewnością obie gry powinny znajdować się w gabinetach psychologicznych i terapeutycznych, gdzie mogą służyć do lepszego poznania pacjentów.

Bo emocje są ważne

Opinie o grach „Emocje” i „Odkrycia” znajdują się przy ich opisach; zachęcamy do zapoznania się z nimi. I zapraszamy do skorzystania z promocji.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *