Aktualności

Wakacyjne PUS-owanie

Wakacyjne PUS-owanie_aktualność

Wakacyjne PUS-owanie

Wakacyjne PUS-owanie to hasło naszej letniej promocji, do skorzystania z której serdecznie Was zapraszamy. Promocja obowiązuje do 15 sierpnia i obejmuje serie książeczek PUS, które składają się co najmniej z trzech części.

Wakacyjne PUS-owanie

jest dobrą okazją do tego, żeby nawet na wakacjach, gdy dzieci oddają się tylko zabawie, również sięgnąć po PUS-y. Wszak PUS-y są dla wielu dzieci przede wszystkim dobrą zabawą.

To jest też sposobność do tego, żeby już teraz zaopatrzyć się w te serie PUS-ów, których Wam jeszcze brakuje, których zakup planowaliście od dawna albo po prostu żeby wreszcie się z nimi zapoznać i dowiedzieć, o co chodzi w tym całym PUS-owaniu.

W komplecie taniej

Wakacyjne PUS-owanie – w ramach tej promocji w niższych niż zwykle cenach możecie zakupić następujące serie książeczek PUS:

Jak widać, wybór jest duży. Toteż jeśli jeszcze nie znacie któregoś z tych tytułów, warto zamówić je właśnie teraz, gdy w kompletach są tańsze niż zwykle. Zalety są dwie: macie od razu wszystkie części danego tytułu i w dodatku macie je taniej niż zwykle. 

Zasady promocji

są proste – przy zakupie wszystkich części jednego z wyżej wymienionych tytułów, można zyskać aż 11 % rabatu! Składając zamówienie należy wybrać tytuł z dopiskiem “komplet”.

Wakacyjne PUS-owanie

Do Wakacyjnego PUS-owania i skorzystania z promocji zachęcamy zarówno placówki edukacyjne, jak również poradnie psychologiczno-pedagogiczne, gabinety terapeutyczne i logopedyczne, a także rodziców. Każdy ma teraz dobrą szansę do uzupełnienia PUS-owych zasobów. Polecamy 🙂

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *