Aktualności

Nowy gabinet w gronie Partnerów PUS

Nowy gabinet w gronie Partnerów

Nowy gabinet w gronie Partnerów PUS

Nowy gabinet w gronie Partnerów PUS pojawił się w dniu 29 czerwca. To właśnie wtedy po długiej pandemicznej przerwie mogliśmy wreszcie powitać nowego Partnera. Bardzo się z tego cieszymy i uważamy to za bardzo dobry akcent na początek wakacji 🙂

Nowy gabinet w gronie Partnerów PUS

Gabinet, który do nas dzisiaj dołączył, znajduje się w Woli Batorskiej koło Niepołomic, niedaleko Krakowa. To Gabinet Logopedyczny prowadzony przez panią Joannę Gnojek, którą serdecznie witamy w naszym gronie. Pani Joanna jest neurologopedą, pedagogiem, nauczycielem, terapeutą ręki.

Pracuje z dziećmi z:

 • afazją,
 • dysleksją i zagrożonymi dysleksją,
 • alalią,
 • opóźnionym rozwojem mowy,
 • wadami wymowy,
 • Mózgowym Porażeniem Dziecięcym,
 • niepłynnością mowy.

Pracuje z dorosłymi

Prowadzi terapię również osób dorosłych po przebytych udarach czy wypadkach. W kręgu zainteresowań i działań p. Joanny znajdują się zajęcia z wczesnej interwencji logopedycznej i terapeutycznej obejmujące dzieci zdrowe, przedwcześnie urodzone, a także z zagrożonych ciąż. Zajmuje się tematami związanymi z terapią karmienia, jak również z rozszerzaniem diety u niemowląt. Prowadzi ocenę neurologopedyczną wędzidełka podjęzykowego. Wspiera dzieci z ORM, afazją i niedosłuchem w zakresie budowania kompetencji językowej i komunikacyjnej.

W swoim gabinecie

p. Joanna pracuje z pacjentami stymulując wszystkie ich sfery poznawcze:

 • małą i dużą motorykę,
 • percepcję słuchową,
 • spostrzeganie wzrokowe
 • pamięć i operację myślowe.

Zawodowe zainteresowania p. Joanny

sięgają również tematu lękowego zaburzenia mowy – mutyzmu wybiórczego. Prowadzi zajęcia z zakresu higieny i emisji głosu, jak również treningu poprawnej wymowy. P. Joanna w swojej pracy wykorzystuje różne metody i techniki terapeutyczne, zawsze w myśl zasady, aby metodę dostosować do pacjenta, nigdy odwrotnie.

Oczywiście korzysta również z PUS-ów i innych pomocy naszego wydawnictwa 😊 W swoim zgłoszeniu do programu Partner PUS napisała:

„Dlaczego używam pomocy PUS? Bo są praktyczne, wygodne i atrakcyjne. Zarówno w terapii logopedycznej jak i pedagogicznej. Dzieci je uwielbiają. Rozwijają umiejętność samodzielnej pracy i kontroli swoich osiągnięć. Dlatego taka pomoc w gabinecie jest nieoceniona i z przyjemnością polecę ją innym. Myślę że sprawdzi się nie tylko w gabinecie logopedy czy pedagoga. Z powodzeniem można z niej korzystać w grupie przedszkolnej jak i w domowym zaciszu 😊

Nowy gabinet w gronie Partnerów PUS

Pięknie dziękujemy za taką rekomendację i życzymy p. Joannie wielu terapeutycznych sukcesów oraz powodzenia w realizacji swoich logopedycznych zamierzeń, których… ma mnóstwo 🙂

Pełna lista Partnerów PUS

znajduje się w zakładce „Partner PUS„. To sprawdzone gabinety logopedyczne i terapeutyczne, prowadzone przez prawdziwych pasjonatów swojego zawodu, dobrych, rzetelnych, niezwykle zaangażowanych w proces terapii swoich podopiecznych specjalistów. Polecamy te gabinety, pracownie i poradnie Waszej uwadze, zwłaszcza jeśli będziecie szukać wsparcia dla swojego dziecka.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *