Aktualności

Upominki na koniec roku szkolnego

Upominki na koniec roku szkolnego

Upominki na koniec roku szkolnego

Upominki na koniec roku szkolnego to temat, który pojawia się zawsze gdzieś koło połowy – końca maja. Zarówno wychowawcy, jak i rodzice z „trójek klasowych” zaczynają zastanawiać się, co wybrać, co kupić na prezent dla dzieci, aby dał on im prawdziwą frajdę, a do tego jeszcze miał jakieś walory edukacyjne. To pytanie stanęło przed nauczycielami i rodzicami również teraz, w przeddzień zakończenia tego chyba najtrudniejszego i najdziwniejszego roku szkolnego, jaki przeżyły dzieci, ale i my, dorośli.

Co wybrać?

W czasie, gdy rynek oferuje tak wiele możliwości, wybór takich upominków na pewno nie jest łatwy. Szczególnie, jeśli zależy nam na dobrej jakości i wysokiej wartości merytorycznej, jak również poszukujemy produktów wykonanych w Polsce. Dlatego my proponujemy sięgnięcie po produkty dobrze znane, sprawdzone, a przede wszystkim lubiane przez dzieci. Takim produktem są oczywiście PUS-y 😊.

Koniec roku szkolnego z PUS-ami

Decydując się na PUS-y, mamy co najmniej kilka możliwości do wyboru:

  • komplet dla całej klasy czy grupy przedszkolnej, składający się z kilku zestawów kontrolnych i kompletu kilku – kilkunastu książeczek, które będą optymalnie wykorzystywane podczas kolejnego roku nauki
  • zestaw kontrolny PUS i 1 książeczka PUS dla każdego dziecka
  • Wyprawka Przedszkolaka lub Pierwszoklasisty, zawierająca zestaw kontrolny i 2 książeczki, dla każdego dziecka.

Wybór którejś z tych możliwości umożliwi wszystkim dzieciom zapoznanie się z PUS-ami i rozpoczęcie PUS-owej przygody.

Polecamy jednak nie tylko

PUS-y. W naszej ofercie każdy rodzic i każdy nauczyciel znajdzie wiele innych propozycji, które świetnie nadają się na upominek z okazji zakończenia roku szkolnego. Wśród nich są też takie gry i zabawki, które oprócz walorów edukacyjnych, spełniają tak ważny przy tego typu zakupach wymóg niskiej ceny. Do takich produktów należą na przykład:

Upominki na koniec roku szkolnego

Drodzy Wychowawcy i Nauczyciele, drodzy Rodzice, jeśli zechcecie, aby upominkami dla Waszych uczniów czy przedszkolaków stały się PUS-y lub inne nasze pomoce, skontaktujcie się z nami jak najszybciej. Wszak do 25 czerwca, kiedy to usłyszycie ostatni w tym roku szkolnym dzwonek, zostało już tylko 2 tygodnie. Ale spokojnie; zdążymy 🙂 Doradzimy Wam, co wybrać, szybko zrealizujemy i wyślemy Wasze zamówienie, tak żeby dzieci mogły cieszyć się superupominkami! 😊 Zapraszamy do współpracy komitety rodzicielskie, rady rodziców i trójki klasowe.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *