Aktualności

PUS-owy konkurs rozstrzygnięty!

PUS-owy konkurs rozstrzygnięty

PUS-owy konkus rozstrzygnięty!

Wiemy, że z niecierpliwością oczekujecie wyników naszego kreatywnego konkursu fotograficznego „Wasze ferie 2021 na 9 zdjęciach”. Czekają na nie zwłaszcza ci, którzy w tym konkursie wzięli udział. Już je mamy! Już wszystko wiadomo?

Wszystkie nadesłane prace

są bardzo ciekawe i na bardzo wyrównanym poziomie artystycznym. Wszystkie pokazują Wasze rodzinne feryjne aktywności w sposób taki, że oglądając zdjęcia ma się ochotę do Was dołączyć? Nasze jury miało więc nie lada problem, żeby się dogadać i osiągnąć jakiś kompromis. Po długich i dość burzliwych obradach udało się jednak wyłonić zwycięzców?

PUS-owy konkurs rozstrzygnięty,

a my z wielką satysfakcją prezentujemy nazwiska laureatów:

  • I miejsce – Agata Szymańska
  • II miejsce – Anna Pierzchała
  • III miejsce – Izabela Kuźmiak

Serdecznie gratulujemy

wszystkim laureatkom! Wielkie brawa należą się też wszystkim pozostałym uczestnikom???

Wszystkim dziękujemy za udział w naszym konkursie i mamy nadzieję, że również dla Was była to okazja do ciekawego, kreatywnego spędzenia wspólnych rodzinnych chwil.

PUS-owy konkurs rozstrzygnięty!

Chcąc docenić zaangażowanie i wysiłek wszystkich osób biorących udział w konkursie, postanowiliśmy wszystkim uczestnikom przekazać tzw. nagrody pocieszenia? Będą to pakiety naszych kreatywnych materiałów edukacyjnych. Prosimy więc i laureatki, i wszystkich, którzy nadesłali na nasz konkurs swoje prace, o kontakt mailowy na adres konkurs@pus.pl celem ustalenia sposobu przekazania nagród.

A jeśli nasz konkurs Wam się podobał, to za jakiś czas pomyślimy o następnym?

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *