Aktualności

Ferie 2021

Ferie 2021-konkurs foto

Ferie 2021 właśnie trwają. Z uwagi na zewnętrzne uwarunkowania dzieci spędzają je w domach. Wymaga to od rodziców nie tylko wprowadzenia doraźnych zmian w domowych planach i grafikach, które umożliwią im łączenie pracy z opieką nad dziećmi. Konieczne staje się także organizowanie dzieciom, zwłaszcza młodszym, zajęć i czasu w taki sposób, żeby się nie nudziły, a całe ferie były ciekawe.

Zapraszamy do udziału w konkursie

W związku z tym chcemy zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy i udziału w naszym konkursie fotograficznym pod hasłem „Wasze ferie 2021 na 9 zdjęciach„. Inspirację do jego przygotowania zaczerpnęliśmy z tak popularnego ostatnio podsumowania minionego roku w formie tzw. best nine. To zestawienie 9 najchętniej oglądanych i najczęściej komentowanych w całym roku zdjęć na instagramie. Przygotowało je i podzieliło się nimi ze swoimi odbiorcami wielu użytkowników tego serwisu. Mogliśmy w ostatnich dniach oglądać w mediach społecznościowych wiele takich zestawień, czyli takiego „roku w pigułce”. Spróbujcie i Wy pokazać nam swoje tegoroczne rodzinne ferie w takiej właśnie pigułce, składającej się z 9 zdjęć.

Ferie 2021 na 9 zdjęciach – konkurs fotograficzny

jest w założeniu konkursem kreatywnym. Zależy nam bowiem na tym, abyście fotografowali Wasze rodzinne spędzanie czasu w tych dniach. Następnie spośród wykonanych zdjęć wybierzcie 9 Waszych zdaniem najciekawszych albo najlepszych. I zmontujcie z nich kolaż 3 x 3 zdjęcia. Niech te zdjęcia pokazują Wasze wspólne chwile spędzane na graniu w planszówki, układaniu puzzli czy budowaniu z klocków. Może wspólnie rysujecie, malujecie, wycinacie albo składacie origami. A może podczas tych ferii razem przygotowujecie posiłki: pieczecie ciasteczka, robicie pyszne owocowe sałatki albo gotujecie ulubiony budyń. Może robicie jakiś mały remont?… Może wspólnie robicie generalne porządki? W końcu z porządków też można zrobić fajną zabawę?. A może ktoś zorganizuje w domu… własny rodzinny karnawałowy bal przebierańców? Wszak karnawał w pełni?.

Wspólne chwile na fotografiach

Pokażcie nam po prostu Wasze wspólne rodzinne chwile. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli na jednym czy drugim zdjęciu pokażecie, jak rozwiązujecie PUS-owe zagadki lub gracie w którąś z naszych gier logicznych. Albo na przykład budujecie Studnię Jakuba?. Dla nas będzie to oznaczało, że w czasie tych dziwnych ferii sięgacie również po nasze gry i zabawki. Że towarzyszymy Wam na co dzień. Ze zrozumiałych względów zależy nam przede wszystkim na uchwyceniu chwil spędzanych przez Was i Wasze dzieci na zabawach w domu, nie na zewnątrz. Ale nie jest to konieczny warunek przystąpienia do konkursu. Wszystko pozostawiamy Waszej inwencji?.

Jak wziąć udział w konkursie

Przed nami jeszcze blisko 10 dni ferii. Spróbujcie każdego dnia zrobić przynajmniej jedno zdjęcie pokazujące, jak Wy i Wasze dzieci je spędzacie. Następnie zbierzcie te zdjęcia razem i ułóżcie je w kwadratowy kolaż (3 x 3 zdjęcia); w swego rodzaju mozaikę, której każdy bok będą stanowiły 3 zdjęcia. Taki nasz własny przykładowy kolaż, skomponowany ze zdjęć z naszego firmowego archiwum, ale i ze zdjęć zaprzyjaźnionych z nami blogerów, prezentujemy na końcu tego wpisu.

Niech Wasz kolaż będzie kreatywną kompozycją fotograficzną, która pokaże Wasze rodzinne aktywności podczas ferii. Potem prześlijcie nam ten zdjęciowy kolaż mailem lub przez wiadomość prywatną na facebooku albo instagramie.

Ferie 2021

My będziemy te Wasze fotograficzne kompozycje gromadzić, a po zakończeniu zbierania prac konkursowych obejrzymy je wszystkie i wybierzemy spośród nich 3 najlepsze. Oceniając je będziemy brać pod uwagę:

  • zgodność pracy z tematem konkursu
  • oryginalność pracy konkursowej
  • jej walory artystyczne

Konkurs fotograficzny – nagrody

Co można wygrać? Jakie będą nagrody?

Nagrodami będą vouchery na zakupy w naszym sklepie internetowym – za zdobycie:

  • I miejsca – voucher o wartości 250 zł brutto
  • II miejsca – voucher o wartości 150 zł brutto
  • III miejsca – voucher o wartości 80 zł brutto.

Przy odrobinie kreatywności można więc zyskać szansę na uzupełnienie swoich domowych zasobów PUS-ów lub innych gier, zabawek czy pomocy edukacyjnych z naszej oferty?.

Regulamin konkursu

jest dostępny pod tym linkiem. Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z nim.

Pozostaje nam więc tylko zaprosić Was serdecznie do naszej zabawy i życzyć Wam wielu ciekawych pomysłów i iście fotograficznego oka, które potrafi dostrzec najciekawsze momenty życia i uchwycić je w niebanalny sposób obiektywem aparatu. Mamy nadzieję na Wasz liczny udział w konkursie!?

Ferie 2021-kolaż EPI

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *