Aktualności

W nowy rok szkolny z PUS-ami!

pus-y z rabatem

W nowy rok szkolny z PUS-ami! To hasło, które przyświeca nam we wrześniu. Warto bowiem, zwłaszcza w przypadku dzieci, które do szkoły czy przedszkola poszły dopiero po raz pierwszy w życiu, rozpocząć przygodę z nauką z czymś, co naprawdę angażuje uwagę dzieci i daje im wiele satysfakcji. Takim elementem z całą pewnością są PUS-y. Zaciekawiają, umożliwiają samodzielną naukę, dają dużo swobody, a jednocześnie uczą samokontroli. Pozwalają tak dobierać tematykę i poziom trudności zadań, aby każde dziecko mogło wykazać się swoimi talentami i umiejętnościami. I odnieść sukces! Dlatego właśnie są tak przez dzieci lubiane?

Wrześniowa promocja na PUS-y

to już taka nasza kilkuletnia dobra tradycja?. Rozpoczynamy nią nowy rok szkolny, ponieważ zależy nam na tym, aby właśnie w tym momencie, gdy dzieci rozpoczynają naukę, jak najwięcej spośród nich mogło PUS-y poznać i się z nimi zaprzyjaźnić. I zobaczyć, jaka to jest świetna zabawa? Nasza tegoroczna PUS-owa promocja wynosi aż 15 % i obejmuje:

Obowiązuje do 20 września.

W nowy rok szkolny z PUS-ami!

to jest też dobra okazja dla placówek edukacyjnych do uzupełnienia PUS-owych zasobów. Wiele szkół i przedszkoli korzysta z nich na co dzień, ale może tu i ówdzie jeszcze jakiegoś tytułu brakuje. Są i takie placówki, które jeszcze PUS-ów nie znają, więc i dla nich jest to dobry moment, aby je do swoich edukacyjnych działań wprowadzić.

Nie zapominamy

także o pracujących z dziećmi terapeutach i również do nich kierujemy zaproszenie do skorzystania z tej promocji. Poradnie, pracownie, gabinety pedagogiczne, logopedyczne, terapeutyczne to takie miejsca, które po nasze pomoce sięgają bardzo często, bo:

  • są skuteczne,
  • dobrze się na nich pracuje,
  • wprowadzają do żmudnych zajęć terapeutycznych ciekawe urozmaicenie,
  • pozwalają na mocne indywidualizowanie zajęć
  • dają dużo różnych możliwości
  • dzieci je lubią i chcą na nich pracować.

Warto więc, żeby zagościły i w tych miejscach, które dotąd z nich nie korzystały. Spróbujcie, a przekonacie się, jakie to dobre narzędzie do pracy z dziećmi, również o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Edukacja domowa

to bardzo ważny i coraz większy sektor działalności edukacyjnej, który przez wciąż trwającą pandemię znacznie się ostatnio rozrósł. Wielu rodziców właśnie w ciągu minionych wakacji podjęło decyzję o przejściu na edukację domową. Uważają oni, że dzięki temu z jednej strony zapewnią swoim dzieciom i rodzinom większe bezpieczeństwo, a z drugiej strony, że przy pomocy powszechnie dostępnych pomocy i materiałów potrafią samodzielnie prowadzić dzieci przez kolejne etapy edukacji. I to również do Was, Drodzy Rodzice – Edukatorzy Domowi kierujemy naszą wrześniową promocję?. PUS-y w edukacji domowej sprawdzają się doskonale, co potwierdzają opinie wielu tych, którzy w ten sposób uczą swoje dzieci od lat. Niech nasza promocja będzie więc i dla Was okazją, aby uczynić z PUS-ów stałych towarzyszy Waszych codziennych edukacyjnych odkryć.

W nowy rok szkolny z PUS-ami!

Każdemu, kto nie wie, na czym praca i zabawa z PUS-ami polega albo nie wie, od czego PUS-ową przygodę zacząć, kto ma jakiekolwiek pytania, pomożemy. Dzwońcie do nas, piszcie, kontaktujcie się z nami. Odpowiemy na każde pytania, wyjaśnimy, doradzimy. Odpowiedzi szukajcie też na stronie, na współpracujących z nami licznych blogach, na stronach współpracujących z nami Partnerów PUS.

Wszystkim: Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom życzymy udanego, na ile to możliwe spokojnego, pełnego sukcesów roku szkolnego!???

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *