Aktualności

Majowa promocja

Promocja, gry, klocki, układanki

Majowa promocja startuje już dzisiaj! A w niej blisko 50 gier, klocków, puzzli, układanek w obniżonych cenach! Postanowiliśmy zaoferować Wam je taniej po to, abyście mogli korzystać z nich w nadal prowadzonym nauczaniu domowym, jak również abyście mogli zakupić je na prezenty z okazji Dnia Dziecka, który przecież już za miesiąc!

Majowa promocja

dotyczy dużej grupy produktów, a w tym m. in.:

Majowa promocja

jest kolejnym udogodnieniem dla naszych Klientów, jakie oferujemy w tym trudnym czasie pandemii. Prosimy pamiętać też, że wciąż obowiązuje u nas darmowa dostawa wszystkich zamówień, nawet tych najmniejszych. A w ostatnich dniach wprowadziliśmy jeszcze jedno ułatwienie. Otóż robiąc zakupy w naszym sklepie można już korzystać z nowej formy płatności, jaką jest PayPo, czyli płatności odroczonej. Dzięki temu można u nas zrobić zakupy teraz, a zapłacić za nie dopiero po 30 dniach. 🙂 A to wszystko po to, aby w tym niełatwym czasie, gdy pozostajemy w domach i gdy większość rodziców prowadzi dla swoich dzieci nauczanie domowe, wesprzeć Was, Drodzy Klienci, w tych działaniach.

Bezpłatne materiały edukacyjne

Przypominamy też, że od niedawna w naszym sklepie znajduje się zupełnie nowy dział, w którym umieszczamy materiały … zupełnie bezpłatne. 🙂 To pliki do pobrania i wydruku, które można wykorzystywać w dziecięcych zabawach domowych. Obecnie są tam już 3 pliki z szablonami do rysowania po śladzie, dzięki którym kilkulatek może w formie ciekawej zabawy ćwiczyć rękę i przygotowywać się do nauki pisania. Wkrótce udostępnimy kolejne szablony, a w przygotowaniu są również inne rodzaje materiałów przydatnych w nauczaniu domowym.

Majowa promocja

trwa do 24 maja lub do wyczerpania zapasów. Jeśli wiec nawet ktoś zdecyduje się na skorzystanie z niej w ostatniej chwili, to zakupione gry i zabawki zdażą dotrzeć do Was tak, aby trafić do dzieci w Dniu Dziecka. 🙂

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *