Aktualności

Wielkanoc z PUS-ami

Wielkanoc z PUS-ami

Wielkanoc z PUS-ami

Wielkanoc z PUS-ami to nasza nowa promocja, która startuje już 2 kwietnia.:-) Od dzisiaj aż do 2. dnia świąt wielkanocnych, czyli do 13 kwietnia wszystkie produkty z kategorii PUS objęte są 10-procentowym rabatem. Wiemy, że lubicie PUS-owe promocje, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Chcemy też w ten sposób w czasie, gdy wszystkie dzieci pozostają w domach, ułatwić Wam prowadzenie dla nich edukacji domowej. Chcemy dostarczyć Wam narzędzia i pomoce, które umożliwiają organizowanie ciekawych, angażujących uwagę dziecka zajęć. No i chcemy umilić Wam czas wspólnego przebywania w domu.:-)

Zostań w domu z PUS

to hasło, jakie przyświeca nam i wielu rodzicom w obecnym niełatwym czasie pandemii. Bo PUS-y to taka ciekawa i atrakcyjna dla dzieci, a jednocześnie skuteczna forma nauki połączonej z zabawa, która pozwala realizować w praktyce edukację domowa, pomaga dzieciom utrwalać nabyte już umiejętności albo poznawać nowe rzeczy. PUS-y pozwalają też zająć dziecko na dłużej na przykład wtedy, gdy rodzic ma do wykonania własna pracę. Bo z PUS-owe zadania i zagadki dziecko rozwiązuje samodzielnie.

Wielkanoc z PUS-ami

będzie dla dzieci ciekawie spędzonym czasem. Bo PUS-y zapewnia im wiele fajnej zabawy.:-)

Zachęcamy do skorzystania z tej promocji i liczymy, że zainteresuje ona nie tylko dotychczasowych, ale i nowych Klientów. A tych nam teraz – jak wszystkim – bardzo potrzeba, żeby przetrwać ten trudny czas.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *