Aktualności

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa_1

Darmowa dostawa to udogodnienie, jakie wprowadzamy w naszym sklepie internetowym na najbliższe tygodnie, tj. w okresie od 19 marca do 10 kwietnia br. Ma to oczywiście związek z obecną sytuacją i epidemią koronawirusa. Chcemy bowiem wesprzeć wszystkich rodziców pozostających obecnie z dziećmi w domach i starających się zapewnić im nie tylko opiekę, ale też i ciekawe zajęcia, w tym edukacyjne.

W czasie,

gdy szkoły i przedszkola były zmuszone te zajęcia zawiesić i gdy z konieczności większość rodziców przebywa z dziećmi w domach, chcemy pomóc na tyle, na ile jest to w naszej gestii. Wychodzimy zatem na przeciw Waszym potrzebom znalezienia takich materiałów edukacyjnych, które pomoga nie tylko madrze zorganizować dzieciom czas, ale i pozwola im uczyć się nowych rzeczy lub utrwalać te już poznane.

Wszystkie nasze pomoce,

gry i zabawki edukacyjne zajmują dzieci na długo, a przy tym dostarczają dobra zabawę tak, że dziecko uczy się i nabywa nowe umiejętności w sposób naturalny i bez jakiegokolwiek przymusu. Po prostu uczy się nawet o tym nie wiedzac. 🙂 A taka nauka jest efektywna i na dłużej zostaje w głowie. Plusem takiej nauki jest również i to, że dziecko może samo skontrolować poprawność wykonanych zadań. Dzięki temu czuje się bardziej zmotywowane do tego, aby uczyć się więcej i rozwiązywać kolejne ćwiczenia.

Wielu rodziców, którzy wybrali dla swoich dzieci kształcenie w ramach edukacji domowej, często sięga po nasze produkty. Chwala je za wysoka jakość, uniwersalność i szeroka gamę możliwych zastosowań. Często mówia, że dzieci je lubia.:-) Teraz, przez jakiś czas, wszyscy rodzice musza stać się domowymi edukatorami dla swoich dzieci. Niech więc i oni maja okazję o tym się przekonać.

Darmowa dostawa

dotyczy wszystkich zamówień, także tych o najniższej wartości. Zapraszamy do naszego sklepu i skorzystania z tej okazji.:-)

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *