Aktualności

Epideixis na 23. Targach Książki w Krakowie

Targi książki

Epideixis na 23. Targach Książki w Krakowie tradycyjnie będzie miało swoje stoisko. 🙂 Zaprezentujemy na nim szeroką gamę naszych gier, zabawek i pomocy dodaktycznych i terapeutycznych. Pokażemy również nowości, w tym zupełnie nowe serie książeczek PUS, na które wielu z Was czeka od dawna i które na pewno przydadzą się wielu dzieciom. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak się Wam one spodobają. 🙂

23. Targi Książki w Krakowie

odbędą się w dniach 24 – 27 października w krakowskim EXPO przy ul. Galicyjskiej 9. Więcej praktycznych informacji dla zwiedzających można znaleźć tutaj.

Targowe atrakcje

Oprócz ekspozycji i możliwości zakupu każdego z naszych produktów, przygotujemy na naszym stoisku także wygodną strefę zabaw oraz niespodzianki dla dzieci. W planach mamy także spotkania z autorami PUS-owych książeczek, z którymi będzie można porozmawiać i uzyskać autorską dedykację.:-) Szczegółowy harmonogram tych spotkań podamy wkrótce.

Będzie u nas też pewna zagadka do rozwiązania.:-) Każdy gość będzie mógł wspólnie z nami się pobawić, a najlepsi otrzymają nagrodę. Jednym słowem szykuje się ciekawe wydarzenie, w którym naprawdę warto wziąć udział. Bo krakowskie Targi Książki to niepowtarzalna atmosfera i doskonała okazja do spotkań i bezpośrednich rozmów czytelników z autorami i wydawcami.

I my nie możemy już doczekać się tych spotkań i rozmów. Co roku odbywamy ich w czasie targów bardzo dużo i co roku są one dla nas potężną dawką pozytywnej energii i motywacji do działania.

Epideixis na 23. Targach Książki w Krakowie

Jeszcze raz zapraszamy Was serdecznie na nasze stoisko. Do zobaczenia!:-)

Related Posts