Aktualności

Wakacje czas zacząć!

już wakacje

Wakacje czas zacząć – to hasło, które przyświeca nam dzisiaj. 🙂 I dlatego wszystkim Dzieciom, wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, Pedgogom i Terapeutom, którzy po całym roku ciężkiej pracy, rozpoczynają dziś wakacje, życzymy, aby był to dla nich czas najpiękniejszy, pełen odpoczynku, ale i obfitujący w niezwykłe przygody. 🙂

Wakacje czas zacząć

i cieszyć się z małych rzeczy: słodkich truskawek i czereśni, szybującego wysoko kolorowego latawca i znalezionej na plaży szumiącej muszli. 🙂 Korzystajcie z czasu wolnego i odpoczynku ile się da! Wybierzcie się na niezapomnianą wycieczkę albo choćby na spacer do lasu, zagrajcie wspólnie w ciekawą grę, zbudujcie razem zamek z piasku albo… z klocków. I nie zapominajcie o książkach! Zwłaszcza tych, które może i od miesięcy czekają aż znajdziecie wolną chwilę, by po nie sięgnąć.

Wakacje i nauka?

Oczywiście nauka przez zabawę i w trakcie zabawy. 🙂 Bo przecież uczyć się można wszędzie: pisząc patykiem litery na piasku, przelewając wodę z kubeczka do wiaderka na plaży, obserwując drzewa i kwiaty w czasie spaceru do parku. A kiedy będziecie wybierać się na plażę, możecie zabrać i PUS-y. 🙂 Bo wśród PUS-owych książeczek jest wiele takich, których tematyka świetnie pasuje do wakacyjnych aktywności. Wróćcie z wakacji wypoczęci i pełni wrażeń.

Do zobaczenia po wakacjach! 🙂

Related Posts