Aktualności

W czerwcu PUZZLujemy

Promocja, puzzle

W czerwcu PUZZLujemy – to hasło naszej najnowszej promocji, ponieważ wraz z początkiem lata i u progu wakacji postanowiliśmy Was zaprosić do wspólnego układania puzzli. 🙂 

 

Układanie puzzli

to zajęcie bardzo lubiane przez wiele osób i jeden z popularniejszych sposobów spędzania czasu wolnego. Może to być również bardzo ciekawa propozycja właśnie na wakacje, gdy czas płynie nam trochę wolniej i gdy mamy go dla siebie nawzajem nieco więcej. Układanie puzzli nie tylko integruje dzieci i rodziców, ale także doskonale ćwiczy koncentrację uwagi, spostrzegawczość i logiczne myślenie. Dodatkowo – jak w przypadku naszych puzzli – pomaga w nauce czytania lub prawidłowej wymowy albo w nauce właściwych zachowań.

W czerwcu PUZZLujemy

i dlatego aż o 15 % obniżyliśmy cenę wszystkich puzzli dostępnych w naszej ofercie:

serii Dzieciaki Grzeczniaki:

oraz puzzli edukacyjnych:

Zachęcamy do zapoznania się

z opisami poszczególnych tytułów. Oprócz dobrej zabawy na pewno dostarczą one dzieciom i rodzicom okazji do ważnych rozmów o dobrym zachowaniu w różnych codziennych sytuacjach w domu i poza nim, w kontakcie z rówieśnikami i z osobami dorosłymi. Wspólne układanie tych puzzli pozwoli w naturalny sposób i w trakcie zabawy wzorce takiego właściwego zachowania poznać i utrwalić.

Promocja obowiązuje do końca czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Related Posts