Aktualności

Dzień Dziecka za pasem

Promocja, dzien dziecka

Dzień Dziecka za pasem – to najważniejsze w całym roku święto dzieci zbliża się wielkimi krokami. Warto przygotować się do niego zawczasu i nie odkładać upominkowych zakupów na ostatnią chwilę. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do skorzystania ze specjalnej promocji na wybrane gry i zabawki z naszego asortymentu. 🙂 Czasowo obniżamy ich ceny aż o 15 %. Promocja obowiązuje do 2 czerwca lub do wyczerpania zapasów. 

 

Promocja obejmuje

zabawki przeznaczone dla dzieci młodszych:

oraz gry skierowane do dzieci starszych:

Dzień Dziecka za pasem – z tych propozycji

można wybrać to, co najbardziej ucieszy i zainteresuje dziecko. 🙂 Wszystkie produkty dostępne w promocji na Dzień Dziecka charakteryzują się bardzo starannym wykonaniem, trwałością oraz najwyższą jakością, będą więc dobrze służyły przez wiele lat. Dzieci na pewno polubią je i zaprzyjaźnią się z nimi na długo. A kiedy już z nich wyrosną, spokojnie będzie można przekazać je innemu dziecku. 🙂

Każda z tych gier

posiada ogromne walory edukacyjne i – oprócz podstawowych zastosowań – może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów. Przedstawiamy je w opisach poszczególnych produktów i zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Gry zapakowane są w estetyczne, trwałe pudełka, które nie tylko dobrze się prezentują i ułatwiają wygodne przechowywanie, ale także pomagają dzieciom w porządkowaniu ich elementów oraz wyrabiają nawyk odkładania ich po zakończonej zabawie na swoje miejsce.

Nie czekaj więc

i skorzystaj z naszej promocji już dziś! 🙂

Related Posts