Aktualności

Wiosna w Epideixis

kwietniowa promocja

Wiosna w Epideixis zaczyna się kolorowo i twórczo. Oto stwarzamy najmłodszym okazję do zapoznania się ze zwierzętami oraz podstawowymi owocami i warzywami. 🙂 Sprzyja temu nasza kwietniowa promocja, w której oferujemy w cenach obniżonych aż o 10 % następujące produkty:

Do tego dorzucamy…

Bo klocki to zawsze dobry wybór, zwłaszcza takie, które świetnie ćwiczą kreatywność, logiczne myślenie i wyobraźnię przestrzenną.

Wiosną

tematykę związaną ze zwierzętami i budzącym się życiem, a także z dojrzewającymi owocami i warzywami, często podejmuje się i w czasie zajęć w przedszkolach, i w rozmowach domowych. Zarówno nasza kolorowa Stonoga, jak i układanki dla najmłodszych mogą doskonale urozmaicić takie rozmowy. Pozwolą też na przeprowadzenie wielu ciekawych zabaw, pomagających dzieciom utrwalić nabytą wiedzę, a przy okazji poćwiczyć koncentrację uwagi, spostrzegawczość i małą motorykę.

Nauka czytania z układankami

Dodatkowo nasze układanki dają możliwość rozpoczęcia nauki czytania, dołączone są bowiem do nich plansze z podpisami do obrazków i to aż w dwóch językach: polskim i angielskim. Te podpisy można wykorzystywać w różny sposób, a przykładowe zabawy wymieniamy w opisach do układanek, znajdujących się na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. I zachęcamy do zajrzenia na blogi, które opublikowały prezentacje tych pomocy; można znaleźć tam wiele pomysłów na ciekawe zabawy. 🙂

Wiosna w Epideixis

i nasza kwietniowa promocja skierowana jest zarówno do placówek edukacyjnych, jak i do osób indywidualnych. Zachęcamy do skorzystania 🙂