Aktualności

Logopeda Ukulele nowym Partnerem PUS

Partner PUS

Logopeda Ukulele nowym Partnerem PUS

Lista Partnerów PUS powoli się wydłuża. Pojawiają się na niej kolejne osoby i miejsca, w których pracuje się na PUS-ach i innych pomocach naszego wydawnictwa. W ostatnim czasie na tę listę został wpisany gabinet Logopeda Ukulele z Łodzi, prowadzony przez p. Annę Karowicz.

P. Anna Karowicz jest pedagogiem i neurologopedą. Do swojej pracy podchodzi z pasją, którą realizuje każdego dnia stawiając na kreatywność, radość i zabawę. W jej gabinecie dzieje się dużo i nigdy nie jest nudno, bo najlepsze efekty w nauce i terapii przychodzą wtedy, gdy nie zdajemy sobie sprawy, że się uczymy. W swoim gabinecie p. Anna pracuje zarówno z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi. Poza tym jest wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach i prowadzi zajęcia logorytmiczne w przedszkolach. Bo p. Anna posiada rzadko spotykaną umiejętność – gra na ukulele.:-) To właśnie z tym instrumentem kojarzą ją dzieci.

I to on stał się jej znakiem rozpoznawczym.

Serdecznie witamy p. Annę w naszym gronie i życzymy jej dużo zadowolenia i satysfakcji z pracy.:-)

Listę wszystkich miejsc wpisanych dotychczas do grona Partnerów PUS znaleźć można tutaj. Wybierając któreś z nich możecie być pewni, że prowadzone tam zajęcia i terapia będzie opierać się na dobrych i sprawdzonych metodach i narzędziach, a osoby, które tam spotkacie, to dobrzy specjaliści i prawdziwi pasjonaci.

Related Posts