Aktualności

Upominki świąteczne

Upominki świąteczne

2018-11-29 Upominki świąteczne wręczane w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia to miły zwyczaj, kultywowany nie tylko w rodzinach i wśród przyjaciół, ale także w w grupach i środowiskach, które łączą relacje zawodowe. W wielu firmach przygotowywane są paczki świąteczne dla dzieci pracowników. I to do nich kierujemy naszą przedświąteczną ofertę. 🙂

 

Upominki świąteczne dla firm

nie muszą być tylko wciąż powtarzającymi się paczkami słodyczy; mogą być za to wspaniałą niespodzianką, która na pewno spodoba się dzieciom, a przy tym będzie miała ważny edukacyjny charakter. I będzie służyć przez długi, długi czas.

 

Wiele z zabawek i gier

z naszej oferty znakomicie nadaje się na takie świąteczne upominki dla dzieci. Można wśród nich znaleźć i takie, które są przeznaczone dla maluszków, np. Stonoga Agata. Polecamy też układanki dla najmłodszych „Na straganie” lub „Wśród zwierząt” i takie, które przypadną do gustu starszakom. Tu proponujemy na przykład tak lubianą przez wszystkie dzieci mozaikę, ćwiczące myślenie logiczne i wyobraźnię przestrzenną klocki GEO albo świetną grę planszową dla całej rodziny „Literowe zagadki„. 

 

Przy większych zamówieniach

gwarantujemy korzystne rabaty. Zapraszamy do współpracy. 🙂

Related Posts