Aktualności

Epideixis po raz kolejny zaprezentuje się na Targach Książki w Krakowie

Epideixis zaprezentuje się na Targach Książki w Krakowie

2018-10-17  Epideixis po raz kolejny zaprezentuje się na Targach Książki w Krakowie. Obecność na tym wydarzeniu to już wieloletnia dobra tradycja naszego wydawnictwa.

Tegoroczne targi będą się odbywać w dniach 25 – 28 października w Expo Kraków przy ul. Galicyjskiej 9, a my będziemy czekać na naszych gości na stoisku B 33 w hali „Dunaj”.

 

Epideixis po raz kolejny zaprezentuje się na Targach Książki w Krakowie,

gdzie pokażemy całą gamę naszych produktów edukacyjnych. Każdy, kto nas odwiedzi, będzie mógł obejrzeć wszystkie książeczki PUS, w tym kilka zupełnie nowych tytułów (będą one w specjalny sposób oznaczone). Będzie można zagrać z nami w „Mistrza Getriko„, „Tres„, w nową grę logiczną „MoMo” albo w którąś z innych ciekawych gier; będzie można poćwiczyć wyobraźnię przy układaniu mozaiki albo klocków Geo albo po prostu porozmawiać z nami. 🙂

A w sobotnie przedpołudnie odwiedzi nas gość specjalny; już wkróce zdradzimy, kto nim będzie. 🙂

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska

Jak co roku przygotujemy specjalne miejsce dla dzieci, które będą tam mogły nie tylko układać, budować, dopasowywać, składać, tworzyć i bawić się, ale także otrzymają śmieszne gadżety. 🙂 Będzie u nas na pewno kolorowo, radośnie i twórczo.

 

Epideixis po raz kolejny zaprezentuje się na Targach Książki w Krakowie

Lubimy tam być, spotykać się z dziećmi i ich rodzicami oraz nauczycielami, którzy na co dzień korzystają z naszych pomocy i gier edukacyjnych. Lubimy z nimi rozmawiać i słuchać o tym, które z naszych produktów lubią najbardziej, czym lubią się bawić i co sprawia im frajdę, a co jest dla nich trudne. Te targowe spotkania i rozmowy to dla nas napęd i solidna dawka pozytywnej energii, z której czerpiemy przez kolejne miesiące. 🙂

Do zobaczenia na stoisku! 

 

Related Posts