Aktualności

W październiku bawimy się klockami

W październiku bawimy się klockami

2018-10-03  W październiku bawimy się klockami i dlatego teraz wybrane klocki oferujemy w obniżonych o 15 % cenach. 🙂 

 

W październiku bawimy się klockami

promocja ta dotyczy:

Wszystkie dostępne w promocji klocki wyprodukowano w Polsce. Są to klocki drewniane, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. Są bardzo trwałe i uniwersalne, co oznacza, że można korzystać z nich na wiele różnych sposobów, a przykłady ciekawych zabaw z ich zastosowaniem znaleźć można w ich opisach. Podstawową ich funkcją jest zabawa: manipulowanie, konstruowanie, dopasowywanie. 

Wszystkie klocki zapakowane są w wygodne, trwałe i estetyczne pudełka, które ułatwiają ich porządkowanie i przechowywanie.

 

W październiku bawimy się klockami

i dlatego może to być doskonały moment na ich zakup na prezenty mikołajowe czy świąteczne. Kupione teraz, w grudniu będą jak znalazł. 🙂 

 

Klocki EDU, GEO i BIO

świetnie sprawdzają się we wszelkich zabawach domowych i rodzinnych, ale są także doskonałym materiałem wspomagającym proces edukacji w przedszkolach, szkołach i we wszlkich formach edukacji alternatywnej. Przydadzą się również w terapii pedagogicznej. 

 

Przypominamy, że klocki EDU

otrzymały nagrodę główną w kategorii zabawek dla dzieci w wieku 3-7 lat w XV edycji konkursu „Świat przyjazny dziecku”, organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. http://kopd.pl/aktualnosci/laureaci-xv-edycji-konkursu-swiat-przyjazny-dziecku/

Related Posts