Aktualności

W sierpniu wszystkie tarcze do Palety w cenie tylko 15 zł!

Paleta, sierpień

2018-08-01 W sierpniu wszystkie tarcze do Palety w cenie tylko 15 zł! Postanowiliśmy wyjść naprzeciw sympatykom tego Systemu Edukacji i obniżyliśmy cenę teczek z kompletami tarcz aż o ponad 20 %.

 

W sierpniu wszystkie tarcze do Palety w cenie tylko 15 zł!

i dlatego każdy, kto Paletę lubi, stosuje, podsuwa dzieciom i wykorzystuje na lekcjach czy zajęciach terapeutycznych, może teraz łatwo i niedrogo uzupełnić swoje zasoby tarcz z zadaniami. Dotyczy to także tych, którzy rozpoczęli swoją przygodę z Paletą od Wyprawki Przedszkolaka lub Wyprawki Pierwszoklasisty. Teraz mogą oni sięgnąć po kolejne komplety ćwiczeń i zaproponować dzieciom nowe zabawy z Paletą.

 

Tym, którzy jeszcze z tym Systemem Edukacji się nie zetknęli,

przypominamy, że to niezwykle uniwersalna i bardzo lubiana przez dzieci forma nauki połączonej z zabawą. Dziecko pracuje samodzielnie rozwiązując zadania z poszczególnych tarcz i jednocześnie układając kolorowe klocki na okrągłej drewnianej podstawie. Następnie samodzielnie sprawdza, czy zadania zostały wykonane poprawnie. Jest to możliwe dzięki kodowi odpowiedzi umieszczonemu na odwrocie tarcz z zadaniami. Zgodność kolorystyczna klocków z brzegami tarczy jest dla dziecka informacją o poprawności wybranych odpowiedzi. I powodem dużej satysfakcji. Oraz zachętą do podejmowania nowych wyzwań. 🙂 

 

W sierpniu wszystkie tarcze do Palety w cenie tylko 15 zł!

Dostępne obecnie komplety tarcz obejmują ćwiczenia o zróżnicowanym poziomie trudności. Znajdują się wśród nich te łatwiejsze – adresowane do przedszkolaków i te trudniejsze: do nauki czytania czy nauki liczenia – skierowane dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Wszystkie opisane są tutaj .

 

System Edukacji Paleta

jako bardzo dobrze angażujący uwagę dziecka i niezwykle skuteczny sposób wspomagania nauki, jest często stosowany i polecany przez pedagogów i terapuetów. Może być z powodzeniem wykorzystywany jako materiał uzupełniający na lekcjach w szkole i na zajęciach w przedszkolu, sprawdzi się także w edukacji domowej.

 

Praktyczne sposoby nauki i zabawy z Paletą

są pokazane i opisane m. in. przez: Maluszkowe Inspiracje, Mamowato, Pomysłowe Smyki, Zabawkator, Kreatywnie w Domu.

 

Related Posts