Aktualności

W lipcu sprawdźcie gry na literę T

2018-07-02 W lipcu sprawdźcie gry na literę T – o co tu chodzi? Co to za pomysł? 

Otóż na lipiec przygotowaliśmy promocję cenową na gry, których nazwy rozpoczynają się literą T.

Te gry to: 

Teraz można kupić je w cenach o 15 % niższych. 

Wszystkie wykonane są z drewna, charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. 

 

Lipiec, miesiąc wakacyjny

to dobry czas, aby poćwiczyć koncentrację i logiczne myślenie. Nie chodzi o to, żeby w wakacje zasiadać do klasycznej nauki (choć jak ktoś lubi, to czemu nie? 😉 ), ale żeby rozwiązując różne łamigłówki, choćby matematyczne czy logiczne, sprawdzić samego siebie dobrze się przy tym bawiąc. A wiedza przy tym wejdzie do głowy sama. 🙂 

 

W lipcu sprawdźcie gry na literę T 

wspólnie – w gronie rodzinnym lub w grupie kolegów. Siegnijcie po grę „Tres” i zagrajcie w kółko i krzyżyk w wersji 3D. Albo spróbujcie zbudować niesamowite kształty i postaci z elementów tangramu kolistego. A może spodoba Wam się nasz magiczny trójkąt matematyczny, który doskonale ćwiczy umiejętność szybkiego dodawania, dopełniania do określonej liczby czy zasadę przemienności dodawania. Każda z tych gier sprawdzi się zarówno w domu, jak i w czasie wakacyjnych wyjazdów. Wygodne pudełka dają się łatwo spakować do wakacyjnego bagażu. 

 

W lipcu sprawdźcie gry na literę T 

Na tych blogach znaleźć można ciekawe prezentacje gier na T, które mogą dostarczyć Wam wiele ciekawych inspiracji i pomysłów, jak korzystać z nich w różnych zabawach. 

Bajdocja

Zabawkator

Kreatywnie w Domu                          

Wokół Dzieci 

I & K w Domowym Zaciszu 

Moje Dzieci Kreatywnie 

 

 

Related Posts