Aktualności

W gronie Partnerów PUS witamy Studio Mowy Ewy Widz z Warszawy

Studio Mowy Ewa Widz, Warszawa, partner PUS

2018-06-14 W gronie Partnerów PUS witamy Studio Mowy Ewy Widz z Warszawy. To już 15. placówka, do której trafił nasz certyfikat. 🙂 Lista miejsc, w których w trakcie zajęć pedagogicznych i terapeutycznych wykorzystuje się nasze pomoce i materiały, wciąż się wydłuża. Bardzo się z tego cieszymy. I to właśnie te miejsca – gabinety i poradnie polecamy Państwa uwadze szczególnie wtedy, gdy potrzebna jest profesjonalna i skuteczna pomoc czy wsparcie dziecka w rozwoju.  

 

Studio Mowy 

pomaga osobom z opóźnionym rozwojem mowy, z dyslalią, afazją, niedosłuchem oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Powstało z pasji i chęci niesienia pomocy dzieciom i ich rodzicom oraz osobom dorosłym. Prowadząca je pani Ewa wciąż się szkoli, podnosi swoje umiejętności i wzbogaca swój warsztat. Zależy jej szczególnie na tym, aby prowadzona przez nią terapia była efektywna, ale żeby nie kojarzyła się dziecku z ciężką pracą i wysiłkiem, a z dobrą zabawą; żeby dzieci przychodziły na zajęcia chętnie i chętnie podejmowały ćwiczenia. Pani Ewa zawsze stara się przychodzące do gabinetu dziecko najpierw czymś zainteresować i zaskoczyć albo zachwycić. Często pomagają jej w tym PUS-y. 🙂 

 

Materiały PUS w Studio Mowy 

są wykorzystywane na co dzień. Pani Ewa korzysta z nich od kilkunastu lat, co – jak sama podkreśla – świadczy również o ich wysokiej jakości i trwałości. Dzięki nim uchodzi nawet za… czarodziejkę. 🙂 Po odwróceniu pudełka z PUS-ami i pokazaniu dziecku kolorowego wzoru, często słyszy bowiem: „Wow! Jak pani to zrobiła?!”  

 

Pełna lista wszystkich miejsc z certyfikatem „Partner PUS” znajduje się tutaj. 

 

Related Posts