Aktualności

Grono Partnerów PUS wciąż rośnie!

Nowy Partner PUS

2018-05-21 Grono Partnerów PUS wciąż rośnie! Właśnie powiększyło się o kolejne dwa gabinety, w których pracuje się na PUS-ach i innych materiałach z oferty naszego wydawnictwa. Te gabinety to LogoSłowo – gabinet logopedyczny i Centrum Tomatisa.

 

LogoSłowo – gabinet logopedyczny

prowadzony jest w Elblągu w formie stacjonarnej i mobilnej przez p. Dominikę Czachorowską. P. Dominika jest czynnym logopedą i nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. W wolnym czasie bierze udział w licznych szkoleniach i kursach wciąż podnosząc poziom swoich umiejętności i kompetencji zawodowych. Prowadzi także znany i poczytny profil na Facebook’u pod nazwą „LogoSłowo – gabinet logopedyczny”, na którym chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami terapeutycznymi. Jej celem jest stałe zwiększanie świadomości rodziców małych dzieci na temat prawidłowej stymulacji ich rozwoju. Zwraca uwagę na to, co u takich dzieci jest normą rozwojową, a co od niej odbiega i kiedy warto podjąć interwencję logopedyczną. Obecnie p. Dominika pracuje z dziećmi w wieku 2 – 10 lat, ale w przyszłości chciałaby także pracować z niemowlętami.

P. Dominika lubi taniec i muzykę oraz grę na pianinie, a to pozwala jej na częste stosowanie w trakcie zajęć elementów ruchowych, logorytmicznych, muzycznych. To oczywiście nie tylko uatrakcyjnia żmudne ćwiczenia, ale i bardzo korzystnie wpływa na ogólny rozwój dzieci, z którymi p. Dominika ma do czynienia. A jej samej daje mnóstwo satysfakcji. 🙂

Polecamy gabinet LogoSłowo wszystkim, którzy poszukują dla swojego dziecka wsparcia profesjonalisty pracującego z prawdziwą pasją.

 

Centrum Tomatisa

znajdujące się w Konopnicy k/Lublina, prowadzone przez p. Andreę Jaworską to drugi z Partnerów PUS, który dołączył do nas w ostatnich dniach.

P. Andrea jest ceryfikowanym terapeutą metody Tomatisa, polegającej na stymulacji zmysłu słuchu i ćwiczeniu jakże ważnej umiejętności uważnego słuchania, aby dzięki temu uczyć się komunikowania w sposób, który nie wywołuje zakłóceń na płaszczyźnie emocjonalnej. W swojej pracy p. Andrea prowadzi diagnozę i terapię zaburzeń z zakresu:

  • problemów w uczeniu się
  • zakłóceń uwagi
  • afektywnych i emocjonalnych
  • komunikowania się
  • problemów psychomotorycznych
  • przyswajania języków obcych
  • emisji głosu

P. Andrea jest byłym akademickim nauczycielem muzyki. Prowadzi więc także muzykoterapię, na którą zaprasza m. in. kobiety w ciąży przygotowujące się do porodu. Pracuje również z osobami chcącymi poprawić jakość i emisję swojego głosu.

Mieszkańcom Lublina i okolic serdecznie polecamy gabinet p. Andrei Jaworskiej. 

 

Zarówno p. Dominika Czachorowska, jak i p. Andrea Jaworska często w swojej pracy korzystają z PUS-ów i innych naszych pomocy, uważają je bowiem za ciekawe, mocno angażujące, skuteczne i bardzo dobrze przyjmowane przez same dzieci. 

 

Related Posts