Aktualności

Gry o emocjach i dobrym zachowaniu w marcowej promocji

Gry

02.03.2018  Gry o emocjach i dobrym zachowaniu w marcowej promocji!  🙂 

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom postanowiliśmy przygotować promocję na gry związane z tematyką emocji oraz na gry, które pomagają rozwijać umiejętności społeczne. Teraz te bardzo potrzebne i poszukiwane pomoce można zakupić u nas w cenach aż o 15 % niższych

 

Marcowa promocja obejmuje następujące produkty:

Gry o emocjach i dobrym zachowaniu 

służą rozwijaniu umiejętności rozumienia samego siebie oraz nazywania i wyrażania emocji, które nam towarzyszą. Pomagają budować relacje i skutecznie się komunikować. Obecnie sporo osób, nie tylko dzieci, doświadcza różnych trudności w tym zakresie. Nasze gry pozwalają w formie zabawy te trudności przezwyciężać. W trakcie rozgrywki często okazuje się, że z pozoru łatwe pytanie czy zadanie wymagające opowiedzenia o tym, czego się boimy albo co nas złości, skłania nas do głębszej refleksji. 

 

Gry o emocjach i dobrym zachowaniu w marcowej promocji 

mogą służyć nie tylko dzieciom. Może sięgnąć po nie również młodzież i osoby dorosłe. Dzięki nim gracze kształtują również takie zdolności jak współpraca, aktywne słuchanie, tolerancja i akceptacja innych. Gry pomagają także budować i wzmacniać poczucie własnej wartości.   

 

Seria „Dzieciaki Grzeczniaki” 

przygotowana z myślą o najmłodszych, w zabawowy sposób przybliża dzieciom pozytywne wzorce zachowania w różnych sytuacjach w domu i poza nim, w trakcie zabaw z rówieśnikami oraz w kontaktach z dorosłymi. 

 

Gry o emocjach i dobrym zachowaniu 

dostępne w marcowej promocji zostały opracowane przez doświadczone terapeutki, pracujące na co dzień z dziećmi i młodzieżą, stykające się w swojej pracy z wieloma osobami i sytuacjami wymagającymi wsparcia właśnie w zakresie rozwoju emocjonalnego i społecznego. 

 

Related Posts