Aktualności

Mamo, patrz jak się rozwijam

2018-02-01 Mamo, patrz jak się rozwijam to cykl 10 artykułów poświęconych różnym aspektom rozwoju dziecka. Cykl został przygotowany we współpracy z nami przez p. Magdalenę Rybkę, logopedę, autorkę bloga Gabinet Logopedyczny Rybka. Artykuły te publikowane były systematycznie w r. 2016, a dziś postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu i przypomnieć, ponieważ nie straciły nic na swojej aktualności. Mamy nadzieję, że okażą się ciekawe i przydatne dla naszych Klientów i Sympatyków. 

 

Mamo, patrz jak się rozwijam

to następujące tematy: 

 

Mamo, patrz jak się rozwijam

jest cyklem skierowanym przede wszystkim do rodziców, którzy często poszukują takich podstawowych informacji oraz sposobów ciekawego spędzania czasu z dzieckiem, kiedy to w trakcie zabawy można doskonale uczyć dziecko nowych rzeczy.

Skorzystać z niego mogą jednak również pedagodzy i terapeuci, którzy znajdą w nim wiele ciekawych pomysłów i podpowiedzi, jak i za pomocą jakich narzędzi wspierać wszechstronny rozwój dziecka.

Autorka opisuje poszczególne umiejętności, uzasadnia, dlaczego wspieranie ich rozwoju jest ważne i  przedstawia różne pomysły zabaw, zajęć i ćwiczeń, za pomocą których można ten rozwój stymulować. Podpowiada, jak korzystać w tym celu z wielu naszych materiałów i gier, ale także podsuwa przydatne tytuły spoza naszego asortymentu, które znaleźć można w księgarni Edukacyjna.pl  

 

Zapraszamy do lektury i czerpania z naszych propozycji. 🙂 

 

 

 

Related Posts