Aktualności

Polski Maraton Artystyczny odwiedza kolejne miasta

16.11.2017

Polski Maraton Artystyczny odwiedza kolejne miasta. Odbył się już w Krakowie i w Poznaniu, a w najbliższą sobotę zawita do Katowic. Potem w planach Warszawa, Wrocław, Szczecin, Rzeszów i Gdańsk. 

 

Polski Maraton Artystyczny

Przez cały rok szkolny ekipa Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni wraz z przyjaciółmi spotyka się z nauczycielami edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, animatorami zabaw dziecięcych i studentami kierunków pedagogicznych, aby poznawać i przypominać sobie polskie pieśni i piosenki oraz tańce narodowe, tworzyć oryginalne prace plastyczne oparte na polskich i narodowych motywach, uczyć się zabaw związanych z dbaniem o zdrowie i ochroną środowiska. 

 

Warsztaty dla nauczycieli i pedagogów

Polski Maraton Artystyczny to cykl całodziennych warsztatów w biało-czerwonych barwach, podczas których dzieje się dużo; jest radośnie, twórczo i motywująco. Każdy, kto bierze udział w tych zajęciach, otrzymuje mnóstwo materiałów, inspiracji i pomysłów do całorocznej pracy z dziećmi w przedszkolach, szkołach, klubach malucha i świetlicach. 

 

Wszystkie szczegóły na temat Maratonu znaleźć można na stronie Polski Maraton Artystyczny .

Jako partner tego cyklu warsztatów serdecznie polecamy i zapraszamy do zapisów na zajęcia w poszczególnych miastach. O ile nam wiadomo wolne miejsca jeszcze są. 🙂 

 

Related Posts