Aktualności

W listopadowej promocji oferujemy 3 gry logiczne w komplecie

gry logiczne

02.11.2017

W listopadowej promocji oferujemy 3 gry logiczne w komplecie w obniżonej cenie tylko 105 zł. Komplet obejmuje: LABIrynt, Mistrza GETRIKO i KUBIKA.

Każda z tych gier uczy i bawi; może być wykorzystywana jako narzędzie wspomagające w edukacji wczesnoszkolnej oraz jako znakomita rozrywka domowa czy towarzyska. Gry sprawdzą się nie tylko na lekcjach, ale również w szkolnej świetlicy, w gabinecie i poradni psychologiczno – pedagogicznej. Można podsuwać je dzieciom i młodzieży na zajęciach pozalekcyjnych, obozach i koloniach. 

 

LABIrynt

uczy orientacji na płaszczyźnie, Mistrz GETRIKO pomaga ćwiczyć myślenie kombinatoryczne na trójkątach, a KUBIK – na sześcianach.

LABIrynt jest wyjątową grą, ponieważ jednocześnie może w nią grać nawet 35 osób (!); aż tyle różnych plansz znajduje się w opakowaniu. Gdy graczy jest mniej, można podnosić poziom trudności gry poprzez granie jednocześnie na 2 lub nawet 3 planszach. Rozgrywka staje się wtedy jeszcze bardziej emocjonująca.

 

Wszystkie gry

wspomagają rozwój umiejętności i zainteresowań matematycznych. Wymagają skupienia, uważności i myślenia strategicznego. Mocno angażują graczy i budzą wiele emocji, a o to przecież chodzi w dobrej grze.

 

Każda gra

zapakowana jest w niewielkie, kompaktowe pudełko, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca i jest łatwa do przechowywania. Wszystkie razem tworzą komplet, który znakomicie nadaje się na mikołajowy czy świąteczny prezent i to nie tylko dla fanów gier planszowych. 🙂

 

 

 

 

 

Related Posts