Aktualności

Wydawnictwo Epideixis współpracuje z portalem „Pedagogika Specjalna”

Pedagogika Specjalna, logo

Wydawnictwo Epideixis współpracuje z portalem „Pedagogika Specjalna”.

 

„Pedagogika Specjalna”

to bogate źródło wiedzy i przydatnych informacji dla terapeutów i pedagogów pracujących na co dzień z osobami niepełnosprawnymi. Również rodzice, których wydawca zaprasza do specjalnie dla nich przygotowywanej zakładki „Strefa rodzica”, znajdą tam wiele ciekawych wiadomości.

Specjaliści mogą skorzystać z przedstawionych tam przykładowych konspektów i scenariuszy zajęć. Znajdą też wiele materiałów o różnego rodzaju zaburzeniach oraz wskazówki, jak pracować z dziećmi, które ich doświadczają. Nie brak tam wiadomości o pracy z uczniami wybitnie zdolnymi. Czytelnik znajdzie tam również szereg bieżących informacji z zakresu prawa oświatowego. Można wreszcie skorzystać z podpowiedzi, po jakie materiały i pomoce edukacyjne warto sięgnąć. 

 

Wkrótce portal uruchomi platformę e-learningową, dzięki której będzie można wziąć udział w różnych kursach i szkoleniach dla nauczycieli. 

 

Portal prezentuje także pomoce i materiały naszego wydawnictwa jako te, które doskonale sprawdzają się w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

Pedagogika Specjalna” – polecamy 🙂

 

 

 

Related Posts