Aktualności

Wrześniowa promocja na dobry początek w szkole i przedszkolu

wrześniowa promocja

Wrześniowa promocja na dobry początek w szkole i przedszkolu  to coś, co na pewno przyda się wszystkim dzieciom. W jej ramach wszystkie książeczki PUS są dostępne w obniżonej cenie!

 

Kto więc jeszcze PUS-ów nie ma albo nie zna, ma świetną okazję, aby się z nimi zapoznać. A kto, je zna, może uzupełnić swoje zasoby o nowe tytuły. Warto z tej promocji skorzystać, bo prawie wszystkie dzieci lubią PUS-y! 🙂

 

System Edukacji PUS, czyli „Pomyśl – Ułóż – Sprawdź”, jest systemem uniwersalnym i wszechstronnym, który każdemu dziecku, niezależnie od jego wieku, posiadanych umiejętności i wiedzy, zapewnia ciekawą naukę w formie zabawy. Jego najważniejszym atutem jest samokontrola – rozwiązując zadania z książeczek PUS przy jednoczesnym układaniu klocków w Zestawie Kontrolnym PUS dziecko ma możliwość samodzielnego sprawdzenia poprawności wybranych odpowiedzi. Właściwie ułożony wzór kontrolny, zgodny z wzorem znajdującym się przy zadaniu, jest dla dziecka swoistą nagrodą i natychmiastowym potwierdzeniem jego wiedzy i umiejętności. To skutecznie motywuje je do dalszej nauki. 

 

Zachęcamy do składania zamówień. 🙂

Dodatkowo proponujemy coś ekstra! – każde zamówienie o wartości przekraczającej kwotę 100 zł będzie premiowane gratisowym kompletem 4 papierowych masek ze zwierzątkami do samodzielnego wycięcia. Takie maski będą dla dzieci miłą niespodzianką i pretekstem do nowych zabaw. Już samo wycinanie będzie dla nich doskonałym ćwiczeniem. Maski mogą przydać się do jesiennych przedstawień i inscenizacji albo do zilustrowania opowieści o życiu zwierząt.