Aktualności

W czerwcu stawiamy na doskonalenie czytania

zestaw książeczek

W czerwcu stawiamy na doskonalenie czytania i dlatego w promocji proponujemy zestaw aż 6 książeczek PUS, które nie tylko zachęcą dzieci do samodzielnego czytania, ale także pomogą im umiejętność czytania rozwijać.

Promocyjny zestaw kosztuje tylko 65 zł i obejmuje następujące tytuły adresowane do dzieci w wieku wczesnoszkolnym:

  1. Czytanie ze zrozumieniem 1. Lektury
  2. Czytanie ze zrozumieniem 2. O szarym motylku
  3. Czytanie ze zrozumieniem 3. O ciekawskim kotku
  4. Pierwsze lektury
  5. Królewna Śnieżka 1
  6. Królewna Śnieżka 2

Każda z tych książeczek zawiera dłuższe, częściowo znane dzieciom, a częściowo zupełnie nowe, teksty oraz powiązane z nimi ciekawe ćwiczenia sprawdzające poziom zrozumienia przeczytanego tekstu bądź znajomość zasad ortografii i gramatyki języka polskiego.

 

Czytanie oraz rozwiązywanie ćwiczeń przy jednoczesnym układaniu klocków PUS to znakomite połączenie nauki i zabawy. Dzięki temu dziecko rozwija umiejętność czytania, rozumienia i zapamiętywania tekstu w sposób naturalny, przyjemny, bez poczucia przymusu. Taka forma zachęcania do czytania i sięgania po książki sprzyja rozwojowi czytelnictwa wśród dzieci.

Do czytania zachęca też małych czytelników atrakcyjna szata graficzna książeczek.

 

Zestaw do doskonalenia czytania to świetna propozycja do zabrania w podróż i na wakacje: nie zajmuje dużo miejsca, jest łatwy do spakowania nawet do dziecięcego plecaczka; po wybraną książeczkę można sięgnąć w dowolnej chwili. Gorąco polecamy 🙂 

 

 

Related Posts