Aktualności

Maj przynosi nową promocję, a w niej najlepsze produkty dla dzieci

majowa promocja

Maj przynosi nową promocję, a w niej najlepsze produkty dla dzieci młodszych i starszych. Znajdziecie w niej i coś dla maluszka, i dla średniaka, i dla starszaka. Do bieżącej promocji wybraliśmy bowiem 3 produkty, które należą do najczęściej kupowanych i są bardzo lubiane przez dzieci.

 

Układanka dla najmłodszych „Na straganie” http://www.pus.pl/produkt/ukladanka-dla-najmlodszych-na-straganie/ spodoba się maluszkom. Już 2-latek chętnie będzie oglądał kolorowe i przyciągajace wzrok obrazki przedstawiające popularne owoce i warzywa. Dziecko nieco starsze samo będzie manipulowało kawałkami układanki tak, aby otrzymać pełne obrazki. Można przy tym ćwiczyć nowe słowa (zarówno po polsku, jak i w językach obcych), można uczyć dziecko rozróżniania owoców i warzyw, utrwalać kolory, kształty, smaki. Układanka doskonale ćwiczy koncentrację, spostrzegawczość i logiczne myślenie. Może zająć malucha na dłuższy czas.

 

Paluszek http://www.pus.pl/produkt/paluszek/ to zabawka uniwersalna, która przypadnie do gustu kilkulatkom. Tajemnicze pudełko wypełnione kolorowymi kulkami pozwala ćwiczyć sprawność ręki (małą motorykę), koncentrację i koordynację wzrokowo-ruchową. Wyzwala kreatywność i pomaga ćwiczyć cierpliwość. Nie zajmuje dużo miejsca i świetnie sprawdza się w podróży albo… w poczekalni. 🙂 Paluszka polecamy nie tylko dzieciom, ale i rodzicom.

 

GraLABIrynthttp://www.pus.pl/produkt/labirynt/ zainteresuje dzieci starsze, ale i wszystkich, którzy lubią gry planszowe, choć nie jest to typowa „planszówka”. Dlaczego? Bo jednocześnie może w nią grać aż 35 osób! Chyba nie ma drugiej takiej gry na rynku.

„LABIrynt” ćwiczy przede wszystkim orientację na płaszczyźnie i rozróżnianie podstawowych kierunków. Ponadto pozwala ćwiczyć koncentrację i logiczne myślenie. Dostarcza wiele emocji i umożliwia intelektualną rywalizację, gdyż wymusza skupienie, podzielność uwagi i konieczność przewidywania kolejnych posunięć. Gra jest doskonałą rozrywką towarzyską, a przede wszystkim znakomitą pomocą edukacyjną.

 

Wszystkie wymienione produkty tylko w maju dostępne są w cenach promocyjnych, niższych aż o 15 %!

Ich dobór nie jest przypadkowy. Naszym zamiarem jest wsparcie Was przed nadchodzącym Dniem Dziecka i dostarczenie Wam w dobrych cenach dobrych, sprawdzonych zabawek, które mogą być świetnymi, niedrogimi upominkami z tej okazji.

Polecamy 🙂