Aktualności

Ważna nagroda dla klocków EDU!

Niedawno dotarła do nas wspaniała wiadomość, że klocki EDU – jedna z naszych najnowszych pomocy edukacyjnych, otrzymały prestiżową nagrodę. To nagroda główna w kategorii zabawek dla dzieci w wieku 3 – 7 lat w XV edycji konkursu „Świat przyjazny dziecku”.

Organizatorem tego konkursu jest ważna i ceniona instytucja – Komitet Ochrony Praw Dziecka http://kopd.pl/programy-i-kampanie/swiat-przyjazny-dziecku/

 

W konkursowej kapitule zasiadają osoby będące specjalistami i autorytetami w dziedzinie wychowania i edukacji dzieci. Uważnie przyglądają się one wszystkim nadesłanym na konkurs produktom i wspólnie wybierają te najlepsze. Ich werdykt to dla rodziców i opiekunów wskazówka, jakie produkty dostępne na rynku, są najbardziej wartościowe i mają pozytywny wpływ na rozwój poznawczy, społeczny, emocjonalny oraz wrażliwość estetyczną dziecka. Jak piszą organizatorzy: „oznaczenie „Świat przyjazny dziecku” dla wielu osób stało się znakiem drogowym na mapie produktów i usług dla najmłodszych”.

Niedługo więc i klocki EDU zyskają to oznaczenie.

 

Bardzo nas cieszy ta nagroda. Jest ona dla nas wielkim wyróżnieniem i powodem do satysfakcji, a dla wszystkich naszych Klientów potwierdzeniem wysokiej jakości klocków EDU. 🙂

 

Są to klocki literowe, z polskim alfabetem, z małymi i dużymi literami; wśród nich kolorem czerwonym zaznaczone są samogłoski, a niebieskim spółgłoski. Klocki służą do nauki liter i pierwszych prób czytania, a także do wielu zabaw, także tych opartych na literach.

http://www.pus.pl/produkt/klocki-edu/