Aktualności

Epideixis na Bajkowym Maratonie Artystycznym

Miło nam poinformować, że nasze wydawnictwo jest partnerem Bajkowego Maratonu Artystycznego, który startuje już 1 października br. w Krakowie.

 

Bajkowy Maraton Artystyczny to 4. już edycja wielkiego wydarzenia, adresowanego do nauczycieli, pedagogów, animatorów zabaw dziecięcych, opiekunów i wszystkich, którzy pracują z dziećmi.

 

W trakcie Maratonu spotykają się oni na specjalnie przygotowanych warsztatach doskonalących
z zakresu muzyki, tańca, plastyki, ćwiczeń i zabaw opartych na ruchu oraz na zasadzie edukacji przez zabawę. Zajęcia, którym towarzyszy muzyka, śpiew, bajeczne kolory, trwają cały dzień. Ich celem jest naładowanie uczestników pozytywną energią, dostarczenie nowych inspiracji, zmotywowanie do poszukiwania własnych pomysłów na ciekawe i atrakcyjne zajęcia dla dzieci. Bo przecież właśnie przez zabawę dzieci uczą się najchętniej, najszybciej i najlepiej.

 

Na każdym Maratonie dzieje się dużo i z każdego Maratonu dużo się wynosi – i dosłownie,
i w przenośni 🙂 . Dlatego w imieniu organizatora, którym jest Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni oraz swoim własnym serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. My również tam będziemy z naszym stoiskiem i produktami, które zawsze budzą duże zainteresowanie. Będą nowości i niespodzianki 🙂 .

 

Kto jest chętny, musi się pospieszyć, gdyż listy zapisów na edycje Maratonu w niektórych miastach zostały już zamknięte, a kolejne etapy odbędą się w: Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Rzeszowie, Gdańsku i Katowicach.

 

Wszystkie szczegółowe informacje o Bajkowym Maratonie Artystycznym można znaleźć tutaj http://maratonartystyczny.wixsite.com/maratonartystyczny

ZAPRASZAMY 🙂