Aktualności

Projekt Grajmy!, czyli planszówki są dobre na wszystko

Projekt Grajmy! to całkowicie oddolna, międzyblogowa inicjatywa, w ramach której autorzy (choć zdecydowanie częściej autorki 😉 ) różnych blogów dzielą się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi gier planszowych, zręcznościowych, karcianych, logicznych, strategicznych i innych.

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy partnerem tego jakże ciekawego i wartościowego projektu.

Jak pisze jego inicjatorka, autorka bloga Mamajanka i ON: „w dobie powszechnej komputeryzacji i nieograniczonego dostęu do internetu mogłoby się wydawać, że tradycyjne sposoby wspólnego spędzania czasu tracą na atrakcyjności. Niektórzy (…) nie wyobrażają sobie jednak świata bez rzeczy tak niemodnych jak książki, piesze wędrówki czy spotkania ze znajomymi offline, a także gier, do których nie potrzeba komputera„.

Bardzo cieszymy się, że możemy uczestniczyć w projekcie Grajmy! i że nasze gry również są w nim prezentowane. Bo właśnie o to chodzi – żeby przy grach spędzać wspólnie czas, zacieśniać więzy rodzinne czy towarzyskie, przy okazji czegoś się nauczyć albo coś poćwiczyć i – oczywiście – dobrze się bawić 🙂

A więc – GRAJMY!

Więcej o projekcie, a także pierwsze prezentacje gier przeczytacie tutaj

http://projektgrajmy.blogspot.com/